Region

Pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich. W tym roku w innej formie

Tegoroczna stanowa pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich, zaplanowana na 16 sierpnia, ze względu na pandemię koronawirusa, odbędzie się w formie zdalnej. Poinformował o tym metropolita katowicki abp. Wiktor Skworc w specjalnym komunikacie przesłanym do parafii.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

“Niestety, obecna sytuacja epidemiczna nadal nie pozwala nam przeżyć pielgrzymki w tradycyjnym kształcie, w plenerze na piekarskim wzgórzu” – napisał abp Wiktor Skworc. Zaprosił cały świat żeński i rodziny do modlitewnej jedności przed wizerunkiem Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej za pośrednictwem mediów.

Spotkanie będzie miało miejsce tradycyjnie w niedzielę 16 sierpnia od godziny 10.00. Całość odbędzie się w piekarskiej bazylice, do której zaproszone zostaną przedstawicielki pielgrzymujących kobiet. Pozostałe panie i dziewczęta wraz z całymi rodzinami będą mogły uczestniczyć w spotkaniu dzięki przygotowanym i udostępnionym transmisjom.

 

źr. UM Piekary Śląskie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close