KrajRegion

Pierwsze mieszkania w programie Mieszkanie Plus gotowe. Jak się Wam podobają? [WIDEO]

Pierwszych 96 mieszkań oddano w ramach rządowego projektu Mieszkanie Plus. Ich budowę rozpoczęto w styczniu 2017 roku. Inwestycja kosztowała 50 mln zł.

 

-Wielkie święto w Jarocinie. Wielkie dzieło. Powstaje największy projekt w programie Mieszkanie plus w Polsce – powiedział burmistrz Jarocina Adam Pawlicki i dodał, że Jarocin buduje największą sieć domów.

Będzie 366 mieszkań wartych prawie 50 milionów złotych. Najemcy dostali już klucze. Mieszkania zbudowane są w standardzie „pod klucz” – gotowe do zamieszkania. Budowę osiedla Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego rozpoczęło w styczniu ubiegłego roku.

Trzykondygnacyjne szeregowce liczą po sześć mieszkań. Dostępne są kawalerki oraz mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 35,6 do 55,1 mkw., czynsz wynosi 11 zł za mkw.
(źr:TVP Info)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close