AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Pijana i po kokainie 20-latka uciekała Corsą przed policją! Potrąciła policjanta! [WIDEO]

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego lubińskiej policji w okolicach ul. Szkolnej w Lubinie zauważyli Opla, którego kierowca jechał podejrzanie. Funkcjonariusze postanowili go skontrolować. Siedząca za kierownicą kobieta na widok policji tylko wcisnęła mocniej gaz – na ulicach Lubina zaczął się szaleńczy pościg za uciekającą Corsą kobietą. 20-latka, uciekając przed policyjnym radiowozem, nie zważała na żadne przepisy. Między innymi przejechała przez skrzyżowanie przy zapalonym czerwonym świetle 100 na godzinę!

 

Kobieta swoją ucieczkę zakończyła na znaku drogowym, w który wjechała. Gdy policjant podbiegł do jej samochodu, aby wyjąć kluczyki ze stacyjki, gwałtownie cofnęła swoim autem, potrącając funkcjonariusza. Na szczęście niegroźnie. Ranny policjant po udzieleniu mu pomocy medycznej przez lekarzy został zwolniony do domu.

 

Po sprawdzeniu okazało się, że 20-letnia lubinianka miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto, badanie na narkotesterze wykazało, iż wcześniej zażywała kokainę. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje. Jak ustalili policjanci, mieszkanka Lubina prawo jazdy posiadała dopiero od kilku miesięcy. Policjanci teraz szczegółowo analizują całe zdarzenie. Od ich ustaleń zależeć będzie, jakie kobieta usłyszy zarzuty.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close