KrajRegion

Pijany 15-latek za kierownicą. Kluczyki zabrał swojej opiekunce

Policjanci zatrzymali 15-latka, który zabrał kluczyki swojej opiekunce i odjechał jej saabem. 15-latek prowadził pod wpływem alkoholu – miał promil alkoholu w organizmie. Jego losem zajmie się sąd rodzinny.

 

Dyżurny jednego z białostockich komisariatów otrzymał zgłoszenie o 15-latku, który w rejonie centrum miasta zabrał opiekunce bez jej zgody kluczyki i odjechał samochodem prawdopodobnie w kierunku Wasilkowa. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Już po kilkunastu minutach poszukiwań, mundurowi w rejonie jednej z ulic w Wasilkowie, zauważyli opisywany samochód. Policjanci zatrzymali nieletniego kierowcę.

Podczas rozmowy z 15-latkiem, funkcjonariusze wyczuli od niego silną woń alkoholu. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 15-latek kierował mając ponad promil alkoholu w organizmie. Dalszym losem nieletniego zajmie się sąd rodzinny.

 

źr. KMP Białystok

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close