KrajRegion

Pijany kierowca BMW chciał rozjechać policjantów!

Policyjny pościg za pijanym – jak się okazało – kierowcą, mógł się zakończyć tragedią! 24-latek, nie widząc innej szansy na wyrwanie się z obławy – postanowił ruszyć i rozjechać dwóch policjantów!

 

Ostra niestrawność po świętach i strajku nauczycieli! TOP 5 SILESIA FLESZ

Tak dramatyczny przebieg miał policyjny pościg w Nysie w woj.opolskim. Do kontroli policyjnej nie zatrzymał się tu kierowca, prowadzący BMW. Na widok policjantów mężczyzna nie tylko nie zatrzymał samochodu, ale wcisnął gaz do oporu i chciał rozjechać funkcjonariuszy, którzy usiłowali go zatrzymać.

Ostatecznie pościg zakończył się, kiedy BMW wjechało w ślepą uliczką, a drogę ucieczki odcięły kierowcy policyjne radiowozy. Wtedy okazało się, dlaczego kierowca był tak zdesperowany, aby się nie dać złapać.

Za kierownicą BMW siedział 24-latek bez prawa jazdy. Co więcej – był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close