Region

PILNE: strzelanina w Katowicach! Dwie osoby ranne

W nocy na ul. Wodnej w Katowicach doszło do strzelaniny. Jak poinformował portal Katowice24.info około godziny 23 doszło tam do awantury pomiędzy trójką mężczyzn. Wtedy 54-letni mężczyzna postrzelił 34-latka. Później policjanci musieli użyć broni wobec brata postrzelonego mężczyzny.

TOP 5 Silesia Flesz: Nie leczcie koronawirusa papierem toaletowym!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak relacjonują dziennikarze Katowice24.info dwóch mężczyzn siedziało na parkingu i piło alkohol. W pewnym momencie z budynku wyszedł 54-letni mężczyzna i doszło do awantury. Wtedy 34-letni mężczyzna ruszył na niego z pałką. 54-latek wyciągnął broń, strzelił do niego i uciekł do budynku.

Gdy na miejscu pojawili się policjanci, zaczęli udzielać pierwszej pomocy postrzelonemu mężczyźnie. Wtedy rzucił się na nich jego 38-letni brat, który wcześniej pił z nim alkohol. Jeden z policjantów musiał użyć broni i strzelił napastnikowi w korpus.

Obydwaj postrzeleni mężczyźni trafili do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z kolei dzisiaj rano do mieszkania 54-latka wkroczyli antyterroryści. Mężczyzna został zatrzymany, funkcjonariusze znaleźli u niego broń, z której strzelał.

Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

Źródło: Katowice24.info

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

SZOK! Uzbrojony w maczetę uciekł z kwarantanny! Taksówkę zatrzymała policja [WIDEO]

Apele o pozostanie w domu nie pomagały, więc miasta zamykają parkingi [WIDEO]

Duda: Zwolnienie z płacenia składek na ZUS przez 3 miesiące

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “PILNE: strzelanina w Katowicach! Dwie osoby ranne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close