AlarmKrajRegion

PILNE!!! Tragedia na stoku narciarskim! Matka i córka zginęły uderzone dachem!

Niestety – bilans wypadku, do jakiego doszło w Bukowinie Tatrzańskiej to dwie ofiary śmiertelne! Uderzone fragmentem dachu, zerwanym przez porywisty wiatr zginęły matka i córka.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Tragedia miała miejsce w poniedziałek, 10 lutego na stoku narciarskim w Bukowinie Tatrzańskiej. To – nawet jak podkreślają służby – niespotykany i ciężki do wyobrażenia sobie wypadek. Silny podmuch wiatru zerwał fragment poszycia dachu wypożyczalni sprzętu narciarskiego przy stoku w Bukowinie Tatrzańskiej.

Fragment dachu oderwany przez wiatr trafił w grupę narciarzy. Pierwsze sygnały służb mówiły o jednej reanimowanej osobie. teraz jednak bilans tragicznego zdarzenia to dwie ofiary śmiertelne. W wypadku w Bukowinie Tatrzańskiej zginęły 52-letnia kobieta i jej 15-letnia córka.

W wypadku ranna została także siostra i córka kobiet, które zginęły w wyniku uderzenia fragmentu dachu. Mężczyzna – mąż i ojciec – w szoku jest w szpitalu. Nie uczestniczył bezpośrednio w zdarzeniu. Zaraz po zdarzeniu na miejsce wezwane zostały wszystkie służby – w tym pogotowie i straż pożarna, oraz strażacy ochotnicy. W akcji pomagają również ratownicy TOPRu.

Fragment dachu został zerwany przez nagły podmuch wiatru. Nad Podhalem – podobnie jak i nad resztą południowej Polski przechodzą silne wiatry. W Tatrach porywy wiatru przekraczają miejscami 130 km/h.

Na miejscu wciąż są wszystkie służby, trwa akcja i zabezpieczanie miejsca wypadku. Przyczyny i okoliczności tragedii będą wyjaśniane.

 

źródło: RMF FM
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pedofil w Katowicach! Mężczyzna zgwałcił dwie dziewczynki? [FOTO, WIDEO]

Śmierć chłopca z Domu Dziecka w Sosnowcu. Będzie sekcja zwłok

Oscary 2020: „Boże ciało” Jana Komasy bez statuetki. „Parasite” wygrał w czterech kategoriach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close