AlarmRegionWiadomość dnia

PILNE! W Katowicach i Chorzowie dramatyczne poszukiwania 12-letniego chłopczyka!

Dziękujemy wszystkim za pomoc i informacje w sprawie zaginionego chłopca. 12-letni Antoś został odnaleziony w Chorzowie!

Wcześniej na ten temat pisaliśmy:

Uwaga! Ważna i pilna prośba o pomoc! W Katowicach w piątek, 12 października zaginął 12-letni chłopiec! Antek wyszedł z hotelu Angelo przy ulicy Sokolskiej i wszelki ślad po nim zaginął!

Poszukiwania chłopca trwają w Katowicach od późno popołudniowych godzin. Chłopiec w Katowicach zaginął po tym, jak wyszedł z Hotelu Angelo, w którym trwa Zjazd Firm Rodzinnych. 12-letni Antek ubrany był jak na zdjęciu – tylko w koszulkę polo. Chłopak ma na sobie beżowe spodnie. Antek nosi okulary, ma blond włosy i 155 cm wzrostu.

Chłopczyk jest autystykiem. Osoby, które spotkają lub widziały Antka prosimy o kontakt tel 608578112.

Z ostatnich relacji wynika, że ok. 19.30 Antek był widziany w okolicach Sztucznej Rawy w Katowicach, szedł w stronę Supersamu. Jednak z ostatnich informacji wynika, że widziano go także na os. Tysiąclecia, a niewykluczone, że doszedł do Chorzowa, gdzie także trwają poszukiwania.

W imieniu zrozpaczonych rodziców prosimy o pomoc w poszukiwaniach i wszelkie informacje na temat zaginionego chłopca. Numer telefonu kontaktowego – 608578112

PILNE! W Katowicach i Chorzowie dramatyczne poszukiwania 12-letniego chłopczyka!
PILNE! W Katowicach i Chorzowie dramatyczne poszukiwania 12-letniego chłopczyka!

(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

3 thoughts on “PILNE! W Katowicach i Chorzowie dramatyczne poszukiwania 12-letniego chłopczyka!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close