Sport

Pio, Pio, Pio! Krzysztof Piątek zdobył 21. bramkę w Serie A!

Krzysztof Piątek się nie zatrzymuje. We wczorajszym meczu pomiędzy AC Milan, a Juventusem polski „El Pistolero” trafił do bramki Wojciecha Szczęsnego.

Były prezydent traci mandat, bo ma pianino? I co jest w poradniku „Jak przeżyć na SOR?” Sprawdźcie w TOP 5 SILESIA FLESZ!

Piątek na listę strzelców wpisał się w 39. minucie. To jednak nie wystarczyło, żeby pokonać zmierzający po tytuł mistrza Włoch Juventus. W drugiej połowie najpierw rzut karny wykorzystał Paulo Dybala (60. minuta), a w 84. minucie wynik spotkania na 2:1 ustalił Moise Kean.

Dla Krzysztofa Piątka była to 21. bramka w Serie A. Dzięki temu trafieniu Piątek zrównał się w klasyfikacji króla strzelców z Fabio Quagliarellą z Sampdorii. W klasyfikacji Polak wyprzedza między innymi Duvana Zapatę z Juventusu (20 bramek) i Cristiano Ronaldo (19 goli).

Fot: AC Milan Facebook