AlarmRegionWiadomość dnia

Pirat drogowy w Bielsku-Białej! Przekroczył prędkość o 92 km/h!

Na bielskiej Alei Andersa, policjanci z wydziału ruchu drogowego zauważyli kierującego alfą romeo, który jechał z nadmierną prędkości i wykonywał niebezpieczne manewry. Stróże prawa dokonali pomiaru prędkości.

 

Okazało się, że 24-latek miał na liczniku 142 km/h. Przekroczył dozwoloną prędkość aż o 92 km/h. Pirat drogowy został zatrzymany do kontroli. Policjanci nałożyli na niego mandat w wysokości 400 zł, a do jego konta dopisali 10 punktów karnych. Sprawca, na najbliższe 3 miesiące stracił też prawo jazdy.

 

Przypominamy, że od 18 maja 2015 obowiązują nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe naruszenia w ruchu drogowym. Utrata prawa jazdy na okres 3 miesięcy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień, to tylko niektóre ze zmian.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close