PatronatyRegionSportWiadomość dnia

PKO Bytomski Półmaraton ponownie w Atrium Plejada! Wyjątkowa impreza już 14 września!

Rozpoczęły się już zapisy do udziału w 11. PKO Bytomskim Półmaratonie! Jedna z największych imprez sportowych w regionie odbędzie się 14 września 2019, a Atrium Plejada już po raz piąty będzie współorganizatorem biegu. Jedną z nagród w konkursie, do wylosowania wśród uczestników, jest samochód osobowy Toyota Aygo.

 

 

Bytomski Półmaraton już od 10 lat (od 2009 r.) przyciąga tysiące osób, dla których bieganie to pasja, styl życia lub sposób na zdrowie, świetną kondycję i dobre samopoczucie. Tegoroczna, 11. edycja PKO Bytomskiego Półmaratonu odbędzie się w sobotę, 14 września, i – podobnie jak w ubiegłym roku – maratończycy wystartują spod Atrium Plejada.

Bytomskie centrum handlowe już po raz piąty jest współorganizatorem tego wielkiego sportowego wydarzenia. Na parkingu zostanie ulokowane nie tylko miejsce startu, ale i meta, scena, punkt pomiaru czasu oraz strefa gastronomiczna dla biegaczy. Na pasażu Atrium Plejada znajdzie się Punkt Obsługi Zawodnika, w którym dokonywać można zapisów oraz odbierać pakiety startowe.

Pełna długość trasy Bytomskiego Półmaratonu wyniesie 21,097 km. Dla biegaczy dostępne będą również krótsze odcinki – 10,5 km (w tym dla zawodników Nordic Walking) oraz 5 km.

Wśród uczestników, którzy ukończą bieg na pełnym i średnim dystansie w regulaminowym czasie, zostanie rozlosowana nagroda główna – samochód osobowy Toyota Aygo. Przewidziano też liczne nagrody pieniężne i rzeczowe, w tym m.in. zegarek do biegania od Atrium Plejada, bony zakupowe o wartości 1000 zł i 500 zł od Castorama, vouchery na kwotę 500 zł od Swiss czy kosze prezentowe od Carrefour.

PKO Bytomski Półmaraton ponownie w Atrium Plejada! Wyjątkowa impreza już 14 września!
PKO Bytomski Półmaraton ponownie w Atrium Plejada! Wyjątkowa impreza już 14 września!

 

Bytomski Półmaraton to wydarzenie o wyjątkowej renomie i znaczeniu dla naszego miasta i regionu, dlatego po raz kolejny Atrium Plejada bierze w nim udział jako współorganizator oraz sponsor. Jak co roku, również i w tym spodziewamy się ogromnego zainteresowania ze strony biegaczy, zarówno tych zaawansowanych w treningach, jak też debiutujących. Zachęcamy wszystkich miłośników biegania do podjęcia wyzwania i sprawdzenia swoich możliwości, przy okazji zyskując szansę na zdobycie atrakcyjnych i cennych nagród – mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Bytomski Półmaraton objęty jest Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego oraz Patronatem Prezydenta Miasta Bytom Mariusza Wołosza. Organizatorami wydarzenia są Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu. Sponsorem tytularnym biegu został Bank PKO.

Wśród sponsorów wydarzenia są: Atrium Plejada, Castorama, Carrefour, Decathlon, Toyota Czajka, ZBM Zdrowie i Swiss.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: TVS Silesia, Życie Bytomskie oraz Radio Piekary.

 

Zapisy do udziału w Bytomskim Półmaratonie już trwają i prowadzone są na stronie: https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/893/11-bytomski-polmaraton.html do 31 lipca br.

 

Opłata startowa za udział w Półmaratonie i w biegu lub marszu Nordic Walking na dystansie 10,5 km wynosi 60 zł. Regulamin, dokładną trasę biegu oraz inne informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronach:

www.atrium-plejada.pl

oraz

www.bytomskipolmaraton.pl

źródło: materiały prasowe organizatora
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close