KrajRegion

Makabra! Ciało noworodka w szafie! Matka z zarzutami zabójstwa

Kiedy do szpitala trafiła kobieta, która wg lekarzy niedawno urodziła dziecko, do jej mieszkania natychmiast wysłano policję. Na miejscu dokonano makabrycznego odkrycia – w szafie znaleziono ciało malutkiego dziecka. Miało obrażenia głowy…

 

 

Tragiczny wypadek w Raciborzu!

Wszystko rozpoczęło się, kiedy do szpitala w Rawiczu trafiła 30-letnia kobieta. Mieszkanka miejscowości Miejska Górka w woj.wielkopolskim zdaniem lekarzy niedawno urodziła dziecka. Szpital dał znać policji, do miejsca zamieszkania kobiety wysłano natychmiast funkcjonariuszy.

 

Policjanci w szafie odkryli zwłoki noworodka. Prokuratura wszczęła śledztwo i zleciła sekcję zwłok. Jej wyniki są szokujące. Dziecko zdaniem biegłych przez kilkanaście minut po narodzinach żyło. Co więcej, przeprowadzona sekcja zwłok noworodka wykazała, że główka dziecka miała obrażenia, które spowodowały jego śmierć.

 

Kobieta, kiedy tylko opuściła szpital – została zatrzymana przez policję. Prokurator przedstawił 30-letniej kobiecie zarzut zabójstwa. Na wniosek prokuratora, podejrzana o zabicie własnego dziecka kobieta została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące.

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close