RegionWiadomość dnia

Po pijaku opiekowała się trójką dzieci. Miała 2 promile

30-letnia mieszkanka Częstochowy „opiekowała się” trójką dzieci w wieku 1, 8 i 10 lat mając 2 promile. Usłyszała już zarzuty narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

 

Piękne, mądre i warte fortunę! Najpiękniejsze gołębie przyleciały do SOSNOWCA!

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w dzielnicy Dźbów. W jednym z domów doszło do kłótni pomiędzy 30-latką i jej partnerem. Kobieta była agresywna i pobudzona. Do tego oboje „opiekowali się” trójką dzieci: rocznym chłopczykiem, 8-letnim chłopcem oraz 10-letnią dziewczynką.

Roczny chłopczyk został przewieziony do szpitala, a jego rodzeństwo w wieku 8 i 10 lat do placówki opiekuńczej. O zdarzeniu został poinformowany sąd rodzinny, który zadecyduje o dalszym losie dzieci.

Ich matka, gdy tylko wytrzeźwiała, usłyszała zarzut narażenia swoich dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za przestępstwo to grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close