KrajRegion

Po południowej Polsce jeździ biały bus i porywa dzieci na organy?

Uwaga!!! Tam, gdzie pojawia się biały bus – znikają dzieci! Ich zwłoki odnajdywane są bez wyciętych organów wewnętrznych! Tak miało być w przypadku chłopca, który z wyciętą nerką i ogoloną głową miał zostać znaleziony w rejonie Zalewu Solińskiego.

CZYTAJ TAKŻE:

Podpalił 8 dostawczaków. 27-latkowi grozi do 10 lat więzienia

Takiej treści ostrzeżenia można w ostatnich dniach znaleźć w internecie. Polskich internautów zaszokowały doniesienia, jakoby po południowej części kraju jeździł biały bus i porywał dzieci. Jak donosi portal publiszer.pl – od miesiąca Policja w całej Polsce otrzymuje zgłoszenia dotyczące zaginięć i porwań młodych osób.

Porwania prawdopodobnie są organizowane przez jedną grupę przestępczą. W lipcu zaginęły trzy osoby w wieku 11, 14 i 17 lat. Wczoraj (09.08.2018) z rąk porywaczy w ostatniej chwili miała uciec 14-letnia Martyna. Jak zeznawała później, sprawczy poruszają się białym busem i wabią małoletnie ofiary mówiąc, że mają małe pieski do oddania.

W imieniu redaktora naczelnego naszego portalu, Wojciecha Żegolewskiego, zachęcamy Was do odwiedzenia www.tvs.pl (TVS…

Opublikowany przez Telewizja TVS Piątek, 10 sierpnia 2018

Po południowej Polsce jeździ biały bus i porywa dzieci na organy?

 

Zdaniem portalu publiszer.pl najbardziej prawdopodobny motyw porwań to handel organami. Martyna zeznała, że bus jest wyposażony jak karetka. Porwana trójka dzieci wg. doniesień portalu nie została znaleziona do tej pory. Porywacze nie zostawili żadnych śladów, nie kontaktowali się również w sprawie okupu.

Zdaniem publisher.pl – do porwań dochodziło dotychczas w małych miejscowościach. Głównie polują na dzieci wychowujące się beztrosko lub osoby mieszkających samotnie, których zaginięcia nikt prędko nie zauważy. Wg. ustaleń portalu, policja podobno jest już na tropie grupy przestępczej, która ma pochodzić z Bułgarii.

Pytanie jednak, czy biały bus, który jeździ i rzekomo porywa dzieci na narządy to chociaż w jednym procencie prawda. Wiele źródeł twierdzi, że jest to tylko forma przekazania do sieci tzw. fake newsa. Policja dementuje, jakoby dochodziło do porwań. Są wakacje – a to co roku wysyp tego typu spraw, jakie zgłaszane są na policje i jakie przez policję są dementowane.

Wyjedźmy nad wodę, odpoczywajmy ale nie zajmujmy się fake news'ami. Nie twórzmy alternatywnej rzeczywistości. NIE MA TAKIEGO ZDARZENIA.

Opublikowany przez Lubuska Policja Sobota, 4 sierpnia 2018

Także w woj.śląskim w okresie letnim było już kilka akcji poszukiwań morderców młodych kobiet, porywaczy dzieci, odcinaczy głów i tym podobnych seryjnych morderców i psychopatów. Wszystko wskazuje na to, że w 2018 roku „biały bus” zastąpił czarną Wołgę.

Zobacz także: TVS SILESIA FLESZ 13.08.2018

 

źr: publiszer.pl/Mateusz Pojda/Wojciech Żegolewski

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close