Region

Pobicie ze skutkiem śmiertelnym w Jaworznie. 32-latek wylądował w areszcie

Przyszedł do znajomego i wszczął awanturę. Pobił i skopał 64-latka, po czym uciekł. Ciało mężczyzny znalazła osoba, która przyszła do niego w odwiedziny. Sprawca trafił do aresztu.

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

Do zdarzenia doszło w nocy z 8 na 9 maja 2021 roku w jednym z mieszkań na terenie Jaworzna.. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że sprawca wdarł się do wynajmowanego przez pokrzywdzonego mieszkania i wszczął awanturę. Następnie zaczął zadawać uderzenia i kopnięcia 64-latkowi. Po awanturze zbiegł z mieszkania. W wyniku powstałych obrażeń mężczyzna zmarł. Ciało pokrzywdzonego po dwóch dniach odnalazł i powiadomił mundurowych jego znajomy, który przyszedł w odwiedziny.

Przesłuchania świadków i inne działania policjantów z Wydziału Kryminalnego jaworznickiej komendy, przyczyniły się do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek, 26 lipca. Osobą podejrzewaną o pobicie jest 32-letni mieszkaniec Jaworzna.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu przez prokuratora zarzutu pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i zadecydował o umieszczeniu podejrzanego na najbliższe 3 miesiące w tymczasowym areszcie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ogród Japoński w Parku Śląskim już zamknięty! Powód? Zwiedzający zrobili sobie z niego basen!

Zwłoki ofiar eksplozji w Częstochowie można było zabrać z ulicy dopiero dobę po wybuchu! [WIDEO]

Rumuński gang, który łupił centra handlowe wpadł w Oświęcimiu. To oni stoją za włamaniami w Rybniku?

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close