KrajRegion

Pobili ratownika medycznego, bo zwrócił im uwagę

Kobieta i dwoje mężczyzn pobili ratownika medycznego, bo ten zwrócił im uwagę. Za napaść na funkcjonariusza publicznego grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

Dla kogo za darmo pociągi na Śląsku? Sprawdzamy w TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło 12 stycznia, po godzinie 1.00 w nocy na terenie Lubina (woj. dolnośląskie). Do jednego ze szpitali na terenie miasta weszło dwóch mężczyzn i kobieta, którzy zachowywali się bardzo wulgarnie. Żądali natychmiastowej pomocy dla ich 41-letniego kolegi, który skaleczył się w rękę.

Jeden z ratowników zwrócił im uwagę, aby zachowywali się spokojniej z uwagi na miejsce, w którym się znajdują i innych pacjentów czekających na pomoc medyczną. Wówczas mężczyzna i kobieta stali się jeszcze bardziej agresywni i wulgarni. Mimo wielu upomnień nie opuścili szpitala.

W pewnym momencie napastnicy zaatakowali ratownika, bijąc go po całym ciele. Na miejsce zostali wezwani lubińscy policjanci, którzy zatrzymali w tej sprawie 25-letnią mieszkankę Lubina i jej dwóch kolegów w wieku 36 i 41 lat. Kobieta i jeden z mężczyzn w trakcie interwencji byli pijani. Badanie wykazało u każdego z nich ponad promil alkoholu w organizmie.

Losem całej trójki zajmie się teraz sąd. Za napaść na funkcjonariusza publicznego grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

[WIDEO +18] Katował bestialsko kota, teraz uciekł za granicę!? Nagranie zszokowało internet!

Fardin Kazemi, kierowca z Iranu ma już nową ciężarówkę! Wspaniałe zakończenie niesamowitej historii! [WIDEO]

Koleje Śląskie ruszają do Krakowa, a pociąg dla niektórych jest za darmo!

 

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close