Oglądaj w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami – Bałtyk

Ile tysięcy lat mają te drzewa? Jakim cudem i gdzie odnaleźliśmy absolutnie ciche i samotne miejsce nad morzem? Jak szumi przedpokój morza? A jak pachnie las przy słowińskich wydmach? Dlaczego ta kraina nazywana jest krainą w kratę? Na te i inne pytania usłyszycie odpowiedzi w najbliższym odcinku Podróży z Wędrownym Motylami. Odwiedźcie z nami Bałtyk.

 

Pytacie „gdzie nad morze”, a w odpowiedzi słyszycie listę kurortów jak Łeba, Ustka, czy Władysławowo. Macie dość zatłoczonych miejsc, zapachu smażonej od kilku dni na tym samym oleju ryby i słodkich gofrów? Tymczasem szukacie miejsca nad morzem, gdzie będzie cisza i własny, niezadeptany skrawek plaży? Okazuje się, że polski Bałtyk nawet w środku lata może byś strzałem w dziesiątkę, a urlop minie przyjemnie i spokojnie.

Jadąc nad Bałtyk w środku sezonu Ania i Michał jechali trochę odpocząć, polenić się, naładować szumem morza i spokojem. Wydawało się, że będzie nierealnym zrobić odcinek o mniej znanej części Polski, bez tłumów. A jednak…

Po wielu tygodniach poszukiwań, uznali, że ten region i te miejsca są wciąż mało znane, niedostępne i tajemnicze. I czy tak było faktycznie? Oraz czym jest Kraina w Kratę? – dowiecie się z najnowszego odcinka Podróży z Wędrownymi Motylami.

Dowiedz się jak znaleźć ciszę i spokój nad Bałtykiem już sobotę o godz. 10:50 w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami - Bałtyk - sob. 10:50, nd. 09:45
Podróże z Wędrownymi Motylami – Bałtyk – sob. 10:50, nd. 09:45

Podróże z Wędrownymi Motylami to propozycja dla widzów lubiących odkrywać uroki zakątków naszego pięknego kraju. Jeśli brakuje Ci pomysłu, gdzie pojechać na weekend lub wakacyjny urlop to z pewnością znajdziesz inspirację w nowym programie w TVS. Sympatyczni prowadzący Ania i Marcin, na co dzień autorzy bloga podróżniczego z pewnością zarażą Was swoją pasją i pokażą, że warto marzyć i spełniać marzenia.

Premierowy odcinek Podróży z Wędrownymi Motylami w każdą sobotę o godz. 10:50 w TVS

Powtórka w niedzielę o godz. 09:45 w TVS

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close