Oglądaj w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami – Jura Krakowsko-Częstochowska

Jaki jest ulubiony region wypadowy na wycieczkę ze Śląska? Oczywiście Jura Krakowsko-Częstochowska. W kolejnym odcinku „Podróży z Wędrownymi Motylami” odkryjemy ją na 3 sposoby: rowerem, pieszo i samochodem.

 

Jura Krakowsko-Częstochowska to propozycja nie tylko na weekend, ale również na dłuży pobyt. Ania i Michał okryją 13 miejsc na Jurze, które z pewnością Wam się spodobają jeśli uwielbiacie naturę. Co więcej polecane miejsca możecie odkrywać w dowolny z proponowanych w odcinku sposobów.

Co warto odkryć i zobaczyć na Jurze? Dowiedz się już sobotę o godz. 10:25 w TVS

 

Podróże z Wędrownymi Motylami - Jura Krakowsko-Częstochowska (fot. Wędrowne Motyle)
Podróże z Wędrownymi Motylami – Jura Krakowsko-Częstochowska (fot. Wędrowne Motyle)

 

„Podróże z Wędrownymi Motylami” to propozycja dla widzów lubiących odkrywać uroki zakątków naszego pięknego kraju. Jeśli brakuje Ci pomysłu, gdzie pojechać na weekend lub wakacyjny urlop to z pewnością znajdziesz inspirację w nowym programie w TVS. Sympatyczni prowadzący Ania i Marcin, na co dzień autorzy bloga podróżniczego z pewnością zarażą Was swoją pasją i pokażą, że warto marzyć i spełniać marzenia.

Premierowy odcinek „Podróży z Wędrownymi Motylami” w każdą sobotę o godz. 10:25 w TVS

Powtórka w niedzielę o godz. 09:45 w TVS

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close