Oglądaj w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami – Nieodkryte Podkarpackie

Dawniej przez Podkarpackie przechodziła autostrada, którą wypełniały wozy kupców i handlowców z południa Europy do Polski – najczęściej z winem. W kolejnym odcinku „Podróży z wędrownymi motylami” poznasz ciekawe miejsca regionu Podkarpacia. Będzie o szlakach i traktach handlowych oraz miasteczkach położonych na nich.

 

Podkarpacie to swoista brama łącząca świat na północ i południe od Karpat. To pogranicze między Karpatami zachodnimi i wschodnimi, czyli pogranicze pomiędzy kulturami.  To również tunel między północą i południem, gdzie swego czasu biegło sporo ważnych szlaków handlowych, a wraz z nimi wymiana towarów, doświadczeń, zwyczajów, języków, wynalazków i innowacji.

Szlakiem wina, traktów handlowych i małych miasteczek już sobotę o godz. 10:25 w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami - Nieodkryte Podkarpackie
Podróże z Wędrownymi Motylami – Nieodkryte Podkarpackie

„Podróże z Wędrownymi Motylami” to propozycja dla widzów lubiących odkrywać uroki zakątków naszego pięknego kraju. Jeśli brakuje Ci pomysłu, gdzie pojechać na weekend lub wakacyjny urlop to z pewnością znajdziesz inspirację w nowym programie w TVS. Sympatyczni prowadzący Ania i Marcin, na co dzień autorzy bloga podróżniczego z pewnością zarażą Was swoją pasją i pokażą, że warto marzyć i spełniać marzenia.

Premierowy odcinek „Podróży z Wędrownymi Motylami” w każdą sobotę o godz. 10:25 w TVS

Powtórka w niedzielę o godz. 09:45 w TVS

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close