Region

Policja z Zawiercia poszukuje podejrzanego o pobicie

Policjanci z Zawiercia poszukują 27-letniego Dominika Paczkowskiego, podejrzanego o pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Poszukiwany mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, średnią sylwetkę i ciemne proste włosy. Na obu ramionach i lewej łydce posiada tatuaże. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Dominik Paczkowski jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Prokuraturę Rejonową w Zawierciu. Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami naszego kraju. Dominik Paczkowski urodził się w 1991 roku w miejscowości Włoszczowa. Ostatnio był zameldowany w Zawierciu. Jest on poszukiwany na postawie Art. 159 k.k. – Udział w bójce lub pobiciu człowieka przy użyciu broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu.

Rysopis poszukiwanego:

wzrost: około 170 cm,
waga: 70-89 kg,
sylwetka: średnia,
włosy: ciemne, krótkie, proste,
oczy: ciemne,
twarz: owalna,
nos: średni prostolinijny
uzębienie pełne,
na lewym ramieniu tatuaż przedstawiający dwie czaszki,
na prawym ranieniu tatuaż w postaci tekstu: CIESIEK
na lewej łydce tatuaż w postaci tekstu: LAMICA KAMASTUT

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Źródło: KPP Zawiercie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close