KrajRegion

Policjanci spalili narkotyki. Z dymem poszło 77 kilogramów marihuany, amfetaminy i dopalaczy

Policjanci zniszczyli 77 kg różnych narkotyków zabezpieczonych i skonfiskowanych podczas różnych akcji. W piecu spłonęły: marihuana, amfetamina, a także dopalcze. Policjanci mogli je zniszczyć po prawomocnych wyrokach sądów.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Półnagie lekarki w Katowicach! A Śląsk rozgrzany wizją spalarni!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Magazyn substancji psychotropowych i środków odurzających znajduje się w budynku  Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Tu do czasu zakończenia postępowań karnych, trafiają zabezpieczone przez policjantów substancje i środki, których posiadanie jest zakazane.

Narkotyki po specjalistycznych badaniach wykonanych w policyjnych laboratoriach, trafiają w zalakowanych pakietach do magazynu. Tam pozostają do czasu prawomocnych wyroków, w którym sąd orzeka o ich zniszczeniu.

W asyście kryminalnych z komendy wojewódzkiej  worki z narkotykami zostały przetransportowane konwojem do spalarni. Chwilę później, w obecności nadzorujących wszystko funkcjonariuszy, worki wypełnione 54 kg marihuany, 18 kg amfetaminy, ponad 0,5 kg MDMA i 3,5 kg dopalaczy znalazły się w piecu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

KRWAWA MASAKRA w Jaworznie! [NOWE FAKTY] 18-latek dźgał nożem cała rodzinę!

Przygarnęła małego kotka. Ten okazał się… pumą [ZDJĘCIA]

Katowice: Licytowali gołębie dla fundacji Jakuba Błaszczykowskiego [WIDEO

 

źr. Policja Kujawsko-Pomorska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Policjanci spalili narkotyki. Z dymem poszło 77 kilogramów marihuany, amfetaminy i dopalaczy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close