Region

Nastolatek zaatakował rodzinę nożem kuchennym. Obezwładnił go ojciec [WIDEO]

Nowe fakty w sprawie ataku 18-letniego nożownika w Jaworznie. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:30. Nożownik ranił trzy osoby: swoją 45-letnią matkę, 78-letnią babcię i 12-letniego brata.

TOP 5 SILESIA FLESZ: Półnagie lekarki w Katowicach! A Śląsk rozgrzany wizją spalarni!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Atak miał miejsce w jednym z domów przy ul. Chełmońskiego w centrum miasta. Z nieznanych jak na razie powodów 18-latek wziął nóż kuchenny i najpierw zaatakował swoją matkę w korytarzu. Później ranił babcię i brata. Gdy usłyszał to jego ojciec, wybiegł z pokoju i obezwładnił nastolatka.

Mówi asp. szt. Michał Nowak z KMP w Jaworznie:

Jak poinformował rzecznik jaworznickiej policji asp. szt. Michał Nowak mężczyzna zadawał ciosy od klatki piersiowej w górę. Wiadomo już także, że w momencie ataku 18-latek był pijany. Badanie alkomatem wskazało ponad 1 promil. Nie wiadomo na razie, czy był także pod wpływem narkotyków – pobrano mu krew do badań.

Nastolatek był pijany. Mówi asp. szt. Michał Nowak z KMP w Jaworznie:

Policja informuje również, że rodzina nie posiadała niebieskiej karty, a pozostali domownicy w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Obrażenia jakich doznały osoby są niegroźne. Dwie z nich już wypisano ze szpitala. Jutro mężczyzna ma trafić do prokuratury. Niewykluczone, że usłyszy zarzuty potrójnego usiłowania zabójstwa.

O sprawie pisaliśmy też tutaj:

Z OSTATNIEJ CHWILI! Krwawa jatka w Jaworznie! 18-latek zmasakrował nożem 12-letniego brata, matkę i babcię!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close