RegionSportŚwiat

Polski bramkarz to totalny kozak! Rafał Gikiewicz sam zatrzymał kiboli, którzy wbiegli na boisko! [WIDEO]

Polski bramkarz, Rafał Gikiewicz niczym pluton policji! Sam powstrzymał kiboli, którzy wbiegli na murawę podczas derbów Berlina. Niemieckie media już okrzyknęły Gikiewicza bohaterem!

 

 

Spiderman grasuje po Bytomiu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Tuz po meczu derbowym Berlina w Bundeslidze, Union Berlin – Hertha Berlin doszło do nieprzyjemnego incydentu. Na murawę po sforsowaniu ogrodzenia wbiegli zamaskowani pseudokibice. Nie spodziewali się, że zanim na ich drodze staną ochroniarze i stewardzi oraz policja – równie skutecznie zrobi to polski bramkarz – Rafał Gikiewicz.

Rafał Gikiewicz kiedy zobaczył biegnących przez boisko kiboli nie wahał się ani sekundy i sam ruszył z szarżą w ich stronę! Gestykulując i krzycząc kazał im wracać za ogrodzenie na trybuny. Kiedy kibice zobaczyli zdenerwowanie i determinację polskiego bramkarza, wycofali się niemal natychmiast na trybuny. Koledzy z Union Berlin, który wygrali derby Berlina 1-0, chwalili po meczu nie tylko Sebastiana Poltera, który zdobył gola na wagę 3 punktów, ale i swojego golkipera. Nie tylko za zachowanie czystego konta, ale i za zachowanie po meczu, kiedy postanowił wcielić się w rolę porządkowego i przywrócić na murawie ład i porządek.

Wideo z wyczynem polskiego bramkarza – bo co tu się oszukiwać – trzeba mieć sporą odwagę, aby w pojedynkę wystartować do grupy kiboli – już krąży po sieci:

 

 

autor: Wojtek Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Sceny jak z horroru. Matka rzuciła dzieckiem o asfalt, potem kopała je w głowę!

Tragiczna sobota na śląskich drogach – zginęły trzy osoby!

Tak niskiego bezrobocia nie było od 30 lat!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close