RegionSilesia Informacje

Sceny jak z horroru. Matka rzuciła dzieckiem o asfalt, potem kopała je w głowę!

Jest akt oskarżenia w sprawie usiłowania zabójstwa miesięcznego dziecka. We Wrocławiu 34-letnia kobieta rzuciła synem o asfalt, a następnie zaczęła go kopać. Matce dziecka grozi dożywocie.

Spiderman grasuje po Bytomiu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło w lutym 2019 roku na jednej z ulic Wrocławia. Jak ustaliła prokuratura, kobieta, czekając na konkubenta nagle wyciągnęła synka z wózka i rzuciła nim o asfalt. – Następnie, podeszwą buta uderzała z impetem w jego główkę, wdeptując ją w podłoże. Uderzyła chłopca sześć razy, po czym spłoszona przez świadka zdarzenia uciekła. Kobietę zatrzymali przechodnie, odebrali jej dziecko i wezwali policję oraz pogotowie – informuje Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu.

Funkcjonariusze zatrzymali matkę dziecka. Była pod wpływem alkoholu i została przewieziona do Wrocławskiego Ośrodka Pomocy Osobom Nietrzeźwym.

Z opinii biegłych wynika, że obrażenia, których doznało dziecko, mogą w przyszłości skutkować trwałym uszczerbkiem na zdrowiu w postaci zaburzeń neurologicznych stanowiących ciężkie kalectwo, ciężką chorobę nieuleczalną lub długotrwałą.

Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu skierowała akt oskarżenia przeciwko Barbarze J. podejrzanej o usiłowanie zabójstwa swojego miesięcznego dziecka. Podejrzana przyznała się do stawianych zarzutów, jednak podkreśliła, że nie chciała zabić syna. Została tymczasowo aresztowana już w lutym. Grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności. (źródło: Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu)

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pieprz czarny mielony skażony bakterią Salmonella [OSTRZEŻENIE GIS]

Na zabytki, na hospicja, dla potrzebujących. Kwesty we Wszystkich Świętych na śląskich cmentarzach

Górnik Zabrze-Piast Gliwice 3 listopada. Gdzie oglądać derby ekstraklasy?

Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close