Silesia Informacje

Pościg za pijanym kierowcą w Pszowie. Uderzył w słup, ale uciekał dalej!

Pościg za pijanym kierowcą w Pszowie. Wydawałoby się, że swoją brawurową jazdę zakończy w momencie uderzenia w betonowy słup, ale pijany 35-latek kontynuował ucieczkę uszkodzonym autem.

Policjanci jadąc ulicą Kusocińskiego w Pszowie zauważyli pojazd, którego kierowca nie miał zapiętych pasów, dlatego postanowili zatrzymać seata ibizę do kontroli. Mimo wydania polecenia, kierowca przyspieszył i zaczął uciekać. Seat wypadł z drogi i uderzył w słup betonowy, ale wrócił na pas i kierowca kontynuował ucieczkę uszkodzonym pojazdem. Długo to nie potrwało, bo mundurowi zajechali mężczyźnie drogę na skrzyżowaniu.

35-latek przyznał policjantom, że uciekał, bo pił wczoraj alkohol, a jak straci prawo jazdy, to straci też… żonę. Badanie alkomatem wykazało u mieszkańca Syryni ponad 1,5 promila alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close