AlarmRegionWiadomość dnia

POTĘŻNY korek na A4! Bramki w Brzęczkowicach wyłączone, TIR leży w poprzek drogi!

Ogromny korek na autostradzie A4! Autostrada A4 w kierunku Krakowa jest kompletnie zablokowana po wypadku TIRa! Za węzłem Byczyna wywróciła się ciężarówka – leży w poprzek drogi.

 

 

Pod ostrzałem! Strzelają do dzików, chcą „odstrzelić” władze JSW! TOP 5 Silesia Flesz

Wypadek na autostradzie A4 miał miejsce w środę, 16 stycznia. Na 366 kilometrze autostrady A4, za węzłem Byczyna w kierunku Krakowa wywróciła się ciężarówka przewożąca żwir. TIR leży w poprzek drogi, część ładunku wysypała się na jezdnię. Tworzy się ogromny korek na A4!

Samochody, które stoją jeszcze przed bramkami w Brzęczkowicach, są kierowane przez policję na trasę S1. Te, które utknęły już w korku na wysokości Jaworzna są kierowane pod prąd drogą wojewódzką nr 903.

-Na miejsce zdarzenia skierowany został specjalistyczny holownik. Będzie podejmowana próba postawienia ciężarówki na koła razem z ładunkiem. Na razie nie wiemy, jak długo może potrwać cała operacja, a co za tym idzie – nie możemy powiedzieć jak długo potrwają utrudnienia na A4 – powiedział nam dyżurny stanowiska kierowana śląskiej drogówki.

Z powodu wypadku ciężarówki na A4, zamknięte są bramki w Brzęczkowicach w kierunku na Kraków. Policja prosi o – w miarę możliwości – korzystanie z innych dróg. Autostrada A4 na Kraków przypomnijmy – jest w tej chwili całkowicie w miejscu wypadku zablokowana.

(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close