AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Potrącił 4-latka i odjechał. Dziecko zostało zabrane Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala

19-latek kierujący Daewoo potrącił 4-letnie dziecko poruszające się na hulajnodze i oddalił się z miejsca zdarzenia. 4-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

 

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Łukowej (woj.lubelskie). 19-letni mieszkaniec gminy Łukowa, który kierował samochodem marki Daewoo, potrącił 4-letnie dziecko i oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, dziecko poruszało się na hulajnodze. Chłopiec z obrażeniami ciała został zabrany przez karetkę pogotowia, a następnie przekazany Lotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu do szpitala w Lublinie. Ustaleni przez policjantów świadkowie zdarzenia przekazali cechy identyfikujące pojazd, który brał udział w tym zdarzeniu. Policjanci dotarli na posesję gdzie znajdował się uszkodzony samochód.

Młody mężczyzna przyznał się do kierowania pojazdem. Badanie wykazało, że był trzeźwy. 19-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają także pod czyją opieka był 4-latek w chwili zdarzenia.

 

(źr:Policja Lubelska)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close