KrajRegionŚwiat

Powiesili zdjęcia europosłów na szubienicach. Do tej pory nikt ze sprawców nie ma zarzutów!

Katowicka prokuratura informuje, że uzyskała amerykańską pomoc prawną w jednym z wątków śledztwa w sprawie kontrowersyjnego happeningu narodowców, którzy powiesili w Katowicach na szubienicach zdjęcia europosłów – poinformował portal TVN24.

 

 

Szok i niedowierzanie! Ludzie walczą ze szczurami o ubikację! Zobaczcie w TOP 5 Silesia Flesz!

Do zdarzenia doszło 25 listopada 2017 roku na placu Sejmu Śląskiego, przy pomniku Wojciecha Korfantego. To tam zgromadziło się kilkudziesięciu narodowców, którzy powiesili na symbolicznych szubienicach zdjęcia europosłów, którzy głosowali za rezolucją Parlamentu Europejskiego w sprawie praworządności w Polsce.

 

Na szubienicach powieszono wizerunki: Michała Boniego, Danuty Huebner, Danuty Jazłowieckiej, Barbary Kudryckiej, Julii Pitery i Róży Thun. Jednak do tej pory w sprawie nikt nie usłyszał zarzutów. W sprawie przesłuchano już 22 świadków. Śledztwo prokuratury zostało przedłużone do 26 listopada tego roku.

Źródło: TVN24
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close