RegionWiadomość dnia

Pożar chemikaliów w Sosnowcu: Ogień zniszczył nie tylko odpady ale i firmy przedsiębiorców! [WIDEO]

Podczas potężnego pożaru w Sosnowcu sprzed kilku dni, ucierpieli przedsiębiorcy. Jednym z nim jest Artur Kika, który prowadził w tamtym miejscu warsztat.

 

 

Czytaj także: Na kopalniach wrze! Za kilka dni mogą ruszyć protesty i strajk!

-Widać po ścianach, że wszystko to szło górą, dachem szło. Temperatura po urządzeniach, że cały podnośnik zardzewiały i tu prowadnica wszystko jest od temperatury. Jak wchodziliśmy ze strażakami o 4 rano to było jeszcze po 45 stopni tutaj na butlach na wszystkim – mówi Artur Kika właściciel ArTurbo.

Niestety, na placu spłonęły samochody klientów i warsztat nie nadaje się do użytku. Co gorsza, warsztat był ubezpieczony jedynie od kradzieży, przez co straty są ogromne. Artur jeszcze nie wie czy uda mu się w przyszłości kolejny warsztat.

Podczas potężnego pożaru w Sosnowcu sprzed kilku dni, ucierpieli przedsiębiorcy. Jednym z nim jest Artur Kika, który prowadził w tamtym miejscu warsztat
Podczas potężnego pożaru w Sosnowcu sprzed kilku dni, ucierpieli przedsiębiorcy. Jednym z nim jest Artur Kika, który prowadził w tamtym miejscu warsztat

-Plany nie wiem. Albo kolejny warsztat, albo po prostu ciężko powiedzieć bo dużo się straciło. Ale też dużo słów wsparcia od klientów warsztatu, gdyż robiliśmy takie nietypowe rzeczy z autami z całej polski właściwie, dużo dobrych słów, także może jest nadzieja, że uda się to uratować – mówi Artur Kika właściciel ArTurbo.

Artur nie założył jeszcze jakiejkolwiek zrzutki na stronie internetowej. Planuję to zrobić w najbliższym czasie, razem z innymi pokrzywdzonymi, którzy stracili swoje warsztaty i hale.

 

autor: Kamil Rodek

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

„Serce dla Serca” dla Beaty Drzazgi. Wyjątkowa nagroda za pomoc w walce z koronawirusem [WIDEO]

Nowoczesny laser leczy rany cukrzycowe! Laserobaria 2.0 to wynalazek prof. Sieronia [WIDEO]

Katowice: DK 86 w Giszowcu znowu przejezdna! Ruch przez wiadukt puszczą dzisiaj w nocy!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Pożar chemikaliów w Sosnowcu: Ogień zniszczył nie tylko odpady ale i firmy przedsiębiorców! [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close