Region

Pożar w Wodzisławiu Śląskim. Nie żyją dwie osoby

W piątek rano przy ul. Górnej w Wodzisławiu Śląskim doszło do pożaru pustostanu. W budynku znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Ogień powstał najprawdopodobniej dlatego, że ktoś rozpalił w środku budynku ognisko.

 

Tom Hanks wsiada do Syreny, a Biedroń wjeżdża do Sejmu na czarnym koniu? TOP 5 Silesia Flesz

Do zdarzenia doszło w piątek tuż po godzinie 7. Policjanci jako pierwsi pojawili się na miejscu i postanowili na własną rękę sprawdzić palące się pomieszczenia. Przez okno zauważyli leżących dwóch mężczyzn i od razu rozpoczęli akcję ratunkową. Niestety, gęsty dym i wydobywające się płomienie uniemożliwiły im wejście do środka.

Po przyjeździe strażaków, wraz z ich pomocą udało się wyciągnąć na zewnątrz nadpalone ciała dwóch mężczyzn. Po przeprowadzaniu resuscytacji, lekarz stwierdził zgon 43 i 45-latka bez stałego miejsca zamieszkania.

Według wstępnej oceny strażaków, źródłem ognia było prawdopodobnie ognisko rozpalone wewnątrz budynku. Prowadzone śledztwo oraz opinia biegłego z zakresu pożarnictwa pozwoli wyjaśnić dokładną przyczynę pożaru.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close