RegionSport

Rozpoczynają się ferie. Można je spędzić na Stadionie Śląskim

Stadion Śląski jak co roku w okresie zimowej przerwy zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu w ramach akcji „Ferie na Śląskim”.

 

 

Uczniowie będą mogli bezpłatnie wziąć udział m.in. w zajęciach krav magi, speedballa, zumby i wielu innych. „Ferie na Śląskim” rozpoczną się 11 lutego i potrwają do 22 lutego. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 13.00. Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 16 lat. Aktywności są bezpłatne.

Tom Hanks wsiada do Syreny, a Biedroń wjeżdża do Sejmu na czarnym koniu? TOP 5 Silesia Flesz

By uczestniczyć w nich grupowo jak i indywidualnie należy zgłosić udział na adres rezerwacje@stadionslaski.pl.Na uczestników czeka wiele atrakcji. Uczniowie będą mogli wziąć udział w zajęciach z krav magi, pograć w piłkę nożną, spróbować swoich sił w speedballu oraz potańczyć zumbę.

Dodatkowo dla najmłodszych przygotowane zostaną gry zręcznościowe, zabawy, zajęcia plastyczne oraz rekreacyjno-sportowe. Każdego dnia po zakończeniu zajęć uczestnicy będą mogli zwiedzić wnętrze Stadionu Śląskiego. Nieodpłatne zwiedzanie dostępne będzie tylko dla uczestników ferii.

Źródło: Stadion Śląski

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close