RegionSport

PRAWDZIWY NAJAZD turystów na Zakopane! Mnóstwo interwencji policji

Awantury w hotelach i pensjonatach, bójki uliczne, nietrzeźwi zbierani z ulicy, spontaniczne tańce na Krupówkach – mnóstwo interwencji policji w Zakopanem w związku z najazdem turystów – cytuje rzecznika zakopiańskiej policji Romana Wieczorka PolsatNews.pl.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Wraz z nadejściem prawdziwej zimy i poluzowaniem obostrzeń turyści masowo ruszyli w góry. Wielu z nich do Zakopanego pojechało także z powodu konkursów skoków narciarskich, które odbędą się dzisiaj i jutro. Mimo że odbędą się one bez udziału publiczności.

Jak podaje PolsatNews.pl już w nocy z piątku na sobotę policja miała pełne ręce roboty. W ciągu doby funkcjonariusze wylegitymowali 156 osób i podjęli 60 interwencji. Zatrzymano także jedną osobę z narkotykami.

Do awantur dochodziło między innymi w hotelach i pensjonatach. Była także interwencja na stacji benzynowej, na której nietrzeźwy klient zdemolował sklep.

Źródło: PolsatNews.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Naukowcy z WST pracują nad pionierską metodą leczenie płuc, zniszczonych przez koronawirusa!

Znikają obostrzenia w kulturze, ale nie wszystkie miejsca się otwierają. Dla dużych kin to zbyt duże ryzyko

Od 1 kwietnia wchodzi podwyżka cen biletów! Autobusy i tramwaje puste, wpływów mniej o 100 mln!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close