KrajRegion

Przyjechał kompletnie pijany do komisariatu, żeby zbadać się alkomatem. Od razu został zatrzymany

Do komisariatu policji przyjechał mężczyzna. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że 39-latek był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany.

 

PRZERAŻAJĄCE! TOP 5 Silesia Flesz: Starsi ludzie oddawani do szpitali na święta jak rzeczy!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Pod Komisariat Policji II w Koszalinie podjechał renault, z którego wysiadł od strony kierowcy mężczyzna. Już wtedy dyżurny zaczął przyglądać się petentowi i obserwować jego zachowanie w kamerze monitoringu. Mężczyzna wszedł do komisariatu, podszedł do umieszczonego na ścianie alkotestu i rozpoczął badanie. Policjant dostrzegł, że 39-latek słania się na nogach i ewidentnie znajduje się pod wpływem alkoholu. Dodatkowo urządzenie, którym badał się mężczyzna potwierdziło przypuszczenie policjanta.

Oficer dyżurny nie mając wątpliwości, co do stanu nietrzeźwości mężczyzny wezwał patrol policji. Kierowca renault początkowo nie przyznawał się, że prowadził samochód, ale jego postępowanie zostało zarejestrowane przez kamery. Mężczyzna został przebadany policyjnym alkomatem – okazało się, że miał 2 promile alkoholu w organizmie. 39-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zobacz nowy teledysk świąteczny Damiana Holeckiego, Tacjany i TVS!

Szopka nie z tego świata i konkurs na bombki, czyli ŚWIĘTA w chorzowskim skansenie [WIDEO]

Dni wolne w 2020 roku. Kiedy wziąć urlop, żeby mieć długi weekend? [DNI WOLNE, FERIE, WEEKENDY]

 

źr. KMP Koszalin

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close