Region

Przyjechał pijany na mszę i trafił do aresztu

Nietypowa interwencja policji w kościele w miejscowości Gostyń. W pierwszy dzień świąt funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który najprawdopodobniej przyjechał na mszę samochodem pod wpływem alkoholu.

Maracana w Katowicach? Cena za stadion jak z kosmosu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło około godziny 17. Pijany mężczyzna został ujęty na parkingu przed kościołem. Gdy policjanci przyjechali na miejsce mężczyzna odmówił badania alkomatem, wyzywając przy tym i szarpiąc interweniujących funkcjonariuszy.

Kiedy stróże prawa podjęli decyzję o zatrzymaniu 68-latka, ten zaczął ich szarpać, usiłował kopać i odmawiał wykonywania wszelkich poleceń.

Agresor zamiast do kościoła, trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Usłyszał już zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów, za co grozi mu do 3 lat więzienia.

W mikołowskiej komendzie toczy także postępowanie w sprawie kierowania przez 68-latka pojazdem w stanie nietrzeźwości. W trakcie wykonywanych czynności mężczyźnie pobrano krew do badań. Od ich wyniku zależeć będzie dalszy los mieszkańca Gostyni.

Źródło: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Katowice: SZOK! Mężczyzna zostawił 3-letnią córkę w „Oknie życia”!

Wyprzedaże 2019 wystartowały! Dlaczego zawsze szalejemy na wyprzedażach?

Dni wolne w 2020 roku. Kiedy wziąć urlop, żeby mieć długi weekend? [DNI WOLNE, FERIE, WEEKENDY]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close