AlarmKategoriaKrajRegionWiadomość dnia

Przywłaszczyli sobie torbę, w której było 9 tys. złotych. Rozpoznajecie osoby ze zdjęć? [ZDJĘCIA]

Tyscy policjanci prowadzą sprawę dotyczącą przywłaszczenia torby w autobusie linii „J” PKM Jaworzno w Katowicach. Osoby, które rozpoznają mężczyznę i kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z komendy w Tychach.

 

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia torby z zawartością o łącznej wartości 9 tys. złotych. Do zdarzenia doszło w dniu 4 listopada 2017 roku w autobusie linii „J” PKM Jaworzno w Katowicach.

Rysopis osób mogących posiadać informacje w tej sprawie:

  1. mężczyzna w wieku 40-55 lat, włosy krótkie ciemne, otyłej, budowy ciała, wysokiego wzrostu ubrany w czarną kurtkę, czarne spodnie, czarne buty.
    Przywłaszczyli sobie torbę, w której było 9 tys. złotych. Rozpoznajecie osoby ze zdjęć? [ZDJĘCIA] (fot.KMP Tychy)
  2. kobieta, wiek 40-50 lat, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy średniej długości ciemne, ubrana w niebieską kurtkę.
    Przywłaszczyli sobie torbę, w której było 9 tys. złotych. Rozpoznajecie osoby ze zdjęć? [ZDJĘCIA] (fot.KMP Tychy)

Osoby, które rozpoznają kobietę oraz mężczyznę na zdjęciach, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46, nr tel. 32 32-56-230, 32 32-56-200, 32 32-56-255.

 

(źródło: KMP Tychy)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close