AlarmRegionWiadomość dnia

Psy były trzymane w ciasnych klatkach bez dostępu do wody

Psy były trzymane w ciasnych klatkach bez dostępu do wody. Były zaniedbane i schorowane. Stowarzyszenie "Pogotowie dla Zwierząt" uratowało 31 buldogów angielskich i francuskich.

 

"Psy rasy buldogi, trzymane w cztero pokojowym budynku mieszkalnym, były w stanie opłakanym, w skandalicznych warunkach, nam pękało serce, bo jak można tak traktować żyjące istoty. Pozamykane były w klatach, trzymane od wielu miesięcy we własnych odchodach, bez dostępu do wody i jedzenia. Pogotowie Dla Zwierząt zabezpieczyło psiaki, które trafiły pod opiekę lekarzy" – czytamy na facebooku Pogotowia dla zwierząt.

 

Badania wykazały, że prawie każdy pies ma zapalenie spojówek, chore uszy (często pogryzione) i różne zmiany skórne w tym guzy. Niektóre z nich dostały udaru, inne reanimowaliśmy. Suczki z ropomaciczem, podejrzenia babeszjozy.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close