KategoriaRegionWiadomość dnia

Puma Nubia w chorzowskim zoo! Co dalej z Kamilem S.?

Informacja z ostatniej chwili! Od piątku trwała obława na właściciela pumy Kamila S. Poszukiwany mężczyzna uciekł z ukochanym zwierzęciem po tym gdy drapieżnika próbowali przejąć pracownicy z poznańskiego zoo. Teraz Nubia jest już w chorzowskim zoo. To wszystko dzięki pomocy przedstawicieli władz samorządowych.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Najważniejsza informacja dzisiejszego dnia z województwa śląskiego! Dzięki pomocy lokalnych przedstawicieli władz samorządowych, już kilka godzin temu podano do informacji publicznej, że puma Nubia na jakiś czas zostanie przekazana przez właściciela do chorzowskiego zoo. Dosłownie parę minut po godzinie 13 zwierzę w asyście Kamila S. i zaangażowanego w pomoc mężczyźnie, Łukasza Litewki radnego z Sosnowca, znalazło się w jednej z klatek w chorzowskim zoo!

Puma Nubia znajduje się już w chorzowskim zoo. [fot. Łukasz Litewka FACEBOOK]
Puma Nubia znajduje się już w chorzowskim zoo. [fot. Łukasz Litewka FACEBOOK]
Przypomnijmy, że obława na Kamila S. rozpoczęła się w piątek, po tym gdy uciekł z terenu posesji, na którą wkroczyli pracownicy poznańskiego zoo, celem przejęcia zwierzęcia na podstawie wydanego przez sąd nakazu o przepadku drapieżnika na rzecz skarbu państwa z 25 lutego br. Pracownicy zoo pojawili się bez obstawy policji, a na miejscu doszło do dantejskich scen. O sprawie mówiliśmy już wczoraj w jednym z materiałów na kanale Silesia Flesz.

Puma Nubia w chorzowskim zoo dostała póki co azyl na 30 dni. To dużo czasu by znaleźć fachową pomoc prawną dla właściciela i wspólnymi siłami doprowadzić do szczęśliwego zakończenia tej historii.komentuje radny Sosnowca Łukasz Litewka. 

Według nieoficjalnych informacji Kamil S. z własnej woli, sam stawił się na przesłuchanie w związku z całą sytuacją, która trwa już od piątku. Gdy pojawi się więcej informacji – do sprawy wrócimy.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Stabilizuje się sytuacja na rynku pracy w Polsce. Ofert pracy coraz więcej

Kolejne powikłania po COVID-19? Lista jest coraz dłuższa!

Na Giełdzie Samochodowej w Gliwicach powstanie targowisko! Od kiedy?

źródło: Facebook Łukasz Litewka

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close