Region

Z OSTATNIEJ CHWILI: PKW podała frekwencję na godzinę 12

Państwowa Komisja Wyborcza podała frekwencję do godziny 12. Ta wyniosła 24,73 proc. Do tej pory wydano ponad 7,2 mln kart do głosowania.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

– Warto zaznaczyć, że w porównaniu do pierwszej tury to było 24,08. To mniej więcej o 100 tys. osób więcejpowiedział przewodniczący PKW Sylwester Marciniak.

Najwyższa frekwencja miała miejsce tak jak dwa tygodnie temu w woj. mazowieckim 26,92 proc. Na drugim miejscu znalazło się małopolskie – 26,53 proc. Na trzecim miejscu woj. podlaskie 26,37 proc.

Z kolei najniższa frekwencja miała miejsce w województwie opolskim – 21,6 proc. Przedostatnie było województwo lubuskie 22,71 proc.

W przypadku miast najwyższa frekwencja była w Warszawie – 28,72 proc. Na drugim miejscu znalazła się Zielona Góra, gdzie zagłosowało 28,17 proc. osób, a na trzecim miejscu znalazł się Toruń – 28,1 proc. Najniższa frekwencja była w Gdańsku, bo zaledwie 21,37 proc.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Stabilizuje się sytuacja na rynku pracy w Polsce. Ofert pracy coraz więcej

Kolejne powikłania po COVID-19? Lista jest coraz dłuższa!

Na Giełdzie Samochodowej w Gliwicach powstanie targowisko! Od kiedy?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close