AlarmRegion

Radzionków: SZOK! Agresor rzucił się na 14-latka i dotkliwie pobił

Nawet pięć lat w więzieniu może spędzić mężczyzna, który dotkliwie pobił 14-letniego chłopca. 29-letni agresor, bez powodu uderzył pięścią w twarz młodzieńca, a gdy ten upadł na ziemię – zaczął go kopać.

Do zdarzenia doszło ul. Nałkowskiej w Radzionkowie. Grupa nastolatków oczekiwała na koleżankę, kiedy podbiegł do nich agresywny mężczyzna. Sprawca bez wyraźnego powodu rzucił się z pięściami na 14-letniego chłopaka. Uderzył go w twarz, a gdy ten upadł – zaczął kopać go po ciele.

Będąca na miejscu koleżanka bitego 14-latka, próbowała odepchnąć agresora aby ten przestał bić jej kolegę. Dziewczyna powiadomiła policjantów, którzy po chwili byli na miejscu. Na miejsce interwencji przyjechało również pogotowie ratunkowe. 14-latek został przewieziony do szpitala.

Po udzieleniu pomocy medycznej i wykonanych badaniach lekarskich, chłopiec wrócił do domu. Agresywny 29-latek został zatrzymany. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close