KrajRegionWiadomość dnia

Rafał Trzaskowski na Śląsku: Od dawna ostrzegaliśmy, że będą kłopoty w kopalniach! [WIDEO]

Piątek w województwie śląskim pod znakiem kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego. Pierwszym miejscem, które odwiedził był Wodzisław Śląski. Na spotkaniu z dziennikarzami krytycznie odniósł się do działań rządu w walce z koronawirusem.

 

 

Zobacz także: Liczba zakażonych koronawirusem górników idzie już w tysiące!

-Tu na Śląsku widać, że rząd kompletnie nie radzi sobie z epidemią. Dzisiaj widać to ponad wszelką wątpliwość. My od miesięcy mówiliśmy i ostrzegaliśmy, że będą problemy w kopalniach. Prosiliśmy o więcej testów. Rząd kompletnie tego nie słuchał. I dzisiaj widzimy jak wygląda sytuacja na Śląsku – mówił podczas spotkania z wyborcami Prezydent m. st. Warszawy, kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski.

W Bielsku-Białej prezydent Warszawy mówił o wychodzeniu naprzeciw potrzebom Polaków. Chce się skupiać na problemach tu i teraz, na takich, które może rozwiązać od razu.

Rafał Trzaskowski na Śląsku: Od dawna ostrzegaliśmy, że będą kłopoty w kopalniach!
Rafał Trzaskowski na Śląsku: Od dawna ostrzegaliśmy, że będą kłopoty w kopalniach!

-Chcemy, aby w każdym mieście w Polsce powstało centrum rozwoju lokalnego w którym będzie można jak z modułów, jak z klocków zbudować sobie takie centrum, dokładnie tak jak postanowi prezydent, burmistrz, wójt razem z mieszkańcami. Czy będzie tam przychodnia, czy będzie tam centrum edukacyjne dla dzieci – zaznacza Prezydent m. st. Warszawy, kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski.

Inne poruszone tematy to: darmowe przedszkola i żłobki czy projekt w ramach którego rodziny, które zdecydują się na ekologiczne rozwiązania otrzymają 10 tysięcy złotych dofinansowania.

 

autor: Paweł Nawrat

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Już ponad 13 tysięcy mandatów za brak maseczek nałożyła policja w Polsce

Będzie postój ekonomiczny w kopalniach PGG. Wstrzymane wydobycie do 3 lipca

200 lat pani Teklo! Najstarsza Polka i trzecia najstarsza osoba w Europie mieszka w Gliwicach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close