AlarmRegionSport

Rajd Śląska odwołany po tragicznym wypadku. W Chybiu zginęła pilotka jednej z załóg [AKTUALIZACJA]

Rajd Śląska zakończony. Taką decyzję podjęli organizatorzy po tragicznym wypadku, do jakiego doszło w Chybiu niedaleko Cieszyna. W wypadku zginęła pilotka jednej z załóg. Organizatorzy rajdu zdecydowali, że w obliczu tej tragedii impreza nie może być kontynuowana i Rajd Śląska został zakończony.

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

Do śmiertelnego w skutkach wypadku na trasie Rajdu Śląska 2021 doszło w sobotę, 11 września przed południem. W Chybiu, niedaleko Cieszyna z trasy wypadł jeden z samochodów biorących udział w rajdowej imprezie. Wg wstępnych wtedy jeszcze informacji – w rozbitym aucie zakleszczona została jedna osoba. To pilotka jednego z kierowców jadących w Rajdzie Śląska. Niestety – kobieta zginęła.

Jak poinformowali organizatorzy, pilotka, która zginęła w wypadku na trasie Rajdu Śląska to Agnieszka Pyra. To żona kierowcy samochodu, który uległ wypadkowi – mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 11.00 na specjalny odcinku rajdu w Chybiu w powiecie cieszyńskim. -Samochód załogi numer 40 wypadł z trasy i uderzył w ogrodzenie. Kolejna załoga już po minucie wszczęła procedurę wypadkową. Na miejscu zdarzenia niezwłocznie pojawiły się dwa zespoły ratunkowe. Kierowca w szoku został zabrany do szpitala na badania. Pilotki niestety nie udało się uratować poinformowali organizatorzy Rajdu Śląska.

Po tym zdarzeniu komitet organizacyjny Rajdu Śląska podjął decyzję o zakończeniu imprezy.

 

źródło: Rajd Ślaska
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Co się kryje pod zapadliskami w centrum tarnowskich Gór? Jest gotowa ekspertyza GIG-u

Marszałek woj.śląskiego pożycza 15 mln zł rybnickiemu szpitalowi i mówi, że miasto też mogłoby pomóc

Energylandia pokazuje, jak powstaje największa w Polsce jesienna dekoracja?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close