Region

Rammstein zagra na Stadionie Śląskim. Ile kosztują bilety?

Muzyczna petarda na Stadionie Śląskim! Już 24 lipca 2019 wystąpi tam niemiecki zespół Rammstein, doskonale znany ze swojego mocnego brzmienia.

 

Już od prawie dziesięciu lat fani zespołu Rammstein czekają na kontynuację “Liebe Ist Für Alle Da”. Nic więc dziwnego, że reakcja na informację o nowej płycie, obiegła światowe z prędkością błyskawicy. Teraz Rammstein podsyca ogień: równolegle do ukazania się niezatytułowanego jeszcze albumu (planowana premiera: wiosna 2019), zespół ruszy w swoją pierwszą w historii stadionową trasę koncertową, która rozpocznie się w maju 2019 roku.

CZYTAJ TAKŻE: II tura wyborów. Cisza wyborcza w całym kraju zaczyna się w nocy z piątku na sobotę

II tura wyborów. Cisza wyborcza w cały kraju zaczyna się w nocy z piątku na sobotę

Każdy, kto widział pełne dramatyzmu i perfekcyjnie wyreżyserowane show w wykonaniu zespołu na żywo, może myśleć, że nie spotka go nic lepszego. Z Rammstein możemy być jednak pewni, że zespół przygotował coś naprawdę spektakularnego do zaprezentowania na jeszcze większych scenach.

Opublikowany przez Live Nation Polska Piątek, 2 listopada 2018

 

Już od prawie dziesięciu lat fani zespołu Rammstein czekają na kontynuację „Liebe Ist Für Alle Da”. Reakcja na informację o nowej płycie szybko obiegła świat.

Równolegle do ukazania się niezatytułowanego jeszcze albumu (planowana premiera: wiosna 2019) zespół ruszy w swoją pierwszą w historii stadionową trasę koncertową, która rozpocznie się w maju 2019 roku. Każdy, kto widział pełne dramatyzmu i perfekcyjnie wyreżyserowane show w wykonaniu zespołu na żywo, może myśleć, że nie spotka go nic lepszego. Z Rammstein możemy być jednak pewni, że zespół przygotował coś naprawdę spektakularnego do zaprezentowania na jeszcze większych scenach. Będzie się można o tym przekonać 24 lipca 2019 r., kiedy to zespół zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Koncert Rammstein na Stadionie Śląskim. Niemiecki zespół industrial metalowy zagra 24 lipca (graf. materiały organizatora)
Koncert Rammstein na Stadionie Śląskim. Niemiecki zespół industrial metalowy zagra 24 lipca (graf. materiały organizatora)

Bilety w cenie od 198 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od czwartku 8 listopada od godz. 10.00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż biletów dla FANCLUBU LIFAD rozpocznie się w poniedziałek 5 listopada o 10.00 i potrwa do środy 7 listopada do 10.00.

Źródło: Stadion Śląski, fot. Wikipedia

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close