KrajRegionWiadomość dnia

Rekonstrukcja rządu na razie odłożona. Do kiedy? [WIDEO]

Rekonstrukcja rządu na razie odłożona w czasie. Kiedy poznamy nazwiska nowych ministrów i w których resortach nastąpią zmiany?

 

-Premier przedstawiła głównie zmiany dotyczące struktury rządu, w mniejszym stopniu zmiany personalne, a to oznacza, że z całą pewnością rekonstrukcję rządu trzeba przeprowadzić łącznie i będzie ona nieco odłożona w czasie – powiedziała rzecznik PiS Beata Mazurek.

Zmiany w rządzie z pewnością jednak nastąpią. Jakie? Są ludzie, którzy już wiedzą, jakie nazwiska znajdą się na liście ministrów do wymiany. Podczas spotkania z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, premier Beata Szydło przedstawiła plan rekonstrukcji rządu; będzie ona miała charakter strukturalny – powiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek. Jak dodał, zaproponowane zmiany są obecnie konsultowane (źr: TVP Info)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close