KategoriaKrajRegion

Ruch Chorzów otrzyma 300 tys. zł na promocję w Internecie

Chorzów: Ruch Chorzów otrzyma kolejne pieniądze z Urzędu Miasta.

 

Ruch Chorzów dostał kolejną pomoc finansową z Urzędu Miasta Chorzów. Klub wykorzysta ją na promocję miasta w Internecie.

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

 

Ruch Chorzów będzie promował miasto w sieci

Tym razem klub może liczyć na 300 tysięcy złotych za promocję miasta w internecie. Do zadań „Niebieskich” będzie należała promocja Chorzowa na portalach społecznościowych, oficjalnej stronie klubu i w aplikacji mobilnej. Do tego logotyp miasta pojawi się w materiałach telewizji klubowej. Wybrane informacje dot. funkcjonowania miasta pojawią się też w klubowym newsletterze.

Jestem przekonany, że będzie to z korzyścią dla miasta. Klub bardzo prężnie działa w internecie, a jego akcje medialne, chociażby związane z aplikacją na smartfony, cieszą się sporym zainteresowaniem – mówi Andrzej KotalaPrezydent Chorzowa.

 

Promocja miasta tylko w Internecie

Początkowo Urząd Miasta zamierzał rozpisać przetarg na promocję miasta poprzez sport obejmujący przede wszystkim promowanie Chorzowa na obiektach sportowych czy koszulkach zawodników. Jednak pandemia koronawirusa i zawieszenie wszystkich rozgrywek sportowych spowodowały, że zadanie ograniczono do promocji w internecie. Mimo wszystko miasto wciąż ma zabezpieczoną resztę pieniędzy, którą miało zamiar wydać na promocję w ramach rozgrywek sportowych.  Jeśli rozgrywki zostaną wznowione Urząd Miasta zdecyduje o rozpisaniu przetargu na dalszą promocję miasta już podczas meczów i wydarzeń rzeczywistych.

źr.: mojchorzow.pl

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ponad 40 górników z koronawirusem! Kopalnia Sośnica wstrzymuje wydobycie! [KOMUNIKAT PGG]

Murcki sparaliżowane strachem! To nowe epicentrum koronawirusa na Śląsku! [WIDEO]

Jest decyzja ws. Pierwszej Komunii na Śląsku! Arcybiskup katowicki wydał KOMUNIKAT

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close