RegionWiadomość dnia

Ruda Śląska: Czegoś takiego się nie spodziewali. Zobaczcie, co dostali policjanci z drogówki! [ZDJĘCIA]

Policjanci z drogówki w Rudzie Śląskiej spotkali się ze wspaniałymi i szczerymi wyrazami wdzięczności przekazanymi przez niepełnosprawnego mieszkańca. Po tym, jak pomogli mężczyźnie wymienić uszkodzone koło w jego samochodzie, na ręce komendanta rudzkiej jednostki wpłynął list. Kierowca podziękował w nim policjantom, a w dowód wdzięczności i uznania przesłał im dwa tomiki wierszy swojego autorstwa.

Wszystko miało miejsce w środę, 2 listopada. Niepełnosprawny kierowca poprosił o pomoc dyżurnego rudzkiej komendy. Mężczyzna wyjaśnił, że w jego samochodzie uszkodziło się jedno z kół. Dyżurny, skierował na miejsce patrol z rudzkiej drogówki, który był w pobliżu. Policjanci widząc, że niepełnosprawny kierowca sam nie da rady wymienić koła, postanowili mu pomóc. Szybko zabezpieczyli miejsce i sami wymienili uszkodzone koło, tak aby rudzianin mógł dalej kontynuować jazdę swoim samochodem. Wdzięczny kierowca przesłał na ręce komendanta i przełożonego policjantów list, wraz z dwoma tomikami wierszy własnego autorstwa. Pisarz w książkach umieścił także dedykacje dla policjantów, którzy mu pomogli na drodze. Policjanci tym gestem byli miło zaskoczeni. Jak podkreślili mundurowi, są na drodze również po to, aby pomagać w takich sytuacjach.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close