KrajRegion

Ruda Śląska: Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja i niezwykły prezent

RUDA ŚLĄSKAFundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja otrzymała niezwykły prezent w postaci farb, piecyka gazowego i materiałów budowlanych o równowartości 3 tys. zł. Wszystko to dzięki rudzianinowi, który postanowił zgłosić fundację do konkursu sieci sklepów JULA.

 

– Ruda Śląska i dobroć w niej jest jeszcze bardziej odczuwalna. Mieszkaniec naszego miasta Pan Grzegorz Klima zgłosił naszą fundację do konkursu organizowanego przez sieć sklepów JULA. Opisał działalność fundacji, a dobrzy ludzie głosowali i udało nam się zająć pierwsze miejsce! Otrzymaliśmy dla fundacji zakupy za trzy tysiące zł, potrzebnych rzeczy dla naszych podopiecznych. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim dobrym ludziom, którzy bezinteresownie działają i niosą pomoc innym – mówiła Aleksandra Poloczek, prezes fundacji.

Pan Grzegorz postanowił w nietypowy sposób wspomóc Fundację Przyjaciół Świętego Mikołaja. Mianowicie zgłosił rudzką fundację do konkursu „JULA dobrym sąsiadem”. Ponadto do wygrania był bon na 3 tys. zł. do wykorzystania w jednym ze sklepów JULA!

– Postanowiłem zgłosić Fundację Przyjaciół Świętego Mikołaja do konkursu, ponieważ podziwiam działalność zarówno całej fundacji jak i samej pani Oli Poloczek, która moim zdaniem jest wzorem do naśladowania – mówił Grzegorz Klima.

Fundacja otrzymała – między innymi – farby, piecyk gazowy, jak również materiały budowlane, narzędzia: wkrętarkę oraz nagrzewnicę i wentylator.

Ruda Śląska (fot. rudaslaska.com.pl)
Ruda Śląska (fot. rudaslaska.com.pl)

(źródło: rudaslaska.com.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close