AlarmRegion

Rybnik: chciał zadźgać nożem kolegę, z którym pił

Policjanci z Rybnika zatrzymali mężczyznę, który w trakcie libacji alkoholowej sięgnął po nóż i kilka razy ugodził nim znajomego. Ranny trafił do szpitala. Podejrzany usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

Do zdarzenia doszło w piątek, około 23.00 w Jankowicach przy ulicy Nowej. Dyżurny otrzymał informację, że w jednym z mieszkań pewien mężczyzna kilkukrotnie ugodził nożem swojego znajomego. Jak ustalili policjanci, do incydentu doszło podczas suto zakrapianego alkoholem spotkania towarzyskiego. W pewnym momencie między mężczyznami doszło do sprzeczki i szarpaniny. Podczas kłótni 32-latek sięgnął po nóż, a następnie ugodził nim 33-latka kilka razy w klatkę piersiową oraz w udo. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, a sprawca trafił do policyjnego aresztu. Badanie na alkomacie wykazało w jego organizmie prawie 3 promile alkoholu.

W niedzielę, w Prokuraturze Rejonowej w Rybniku, zatrzymanemu przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek prokuratora, rybnicki sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Rybniczanin był już w przeszłości wielokrotnie karany. Grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Źródło i foto: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

PiS z ogromnym poparciem w sondażach! W Sejmie tylko 5 partii

Ministerstwo Finansów: Uwaga na fałszywe SMS-y o „nocnej lokacie”

Nawierzchnia autostrady A1 do wymiany! Będą utrudnienia na odcinku Pyrzowice-Piekary Śląskie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close