AlarmRegion

Pijana kobieta w Rybniku urządziła slalom na drodze! Samochód zatrzymali mieszkańcy!

Gdyby nie postawa dwóch trzeźwo myślących świadków – kto wie, co mogła nawyrabiać kompletnie pijana kobieta za kierownicą swojego Fiata. W Rybniku na oczach osłupiałych mieszkańców urządziła sobie slalom od krawężnika do krawężnika. Nic dziwnego – pani miała w organizmie 2,5 promila alkoholu. 

 

 

Powódź pustoszy woj.śląskie! Czy zapora w Wilkowicach wytrzyma?

Do dyżurnego rybnickiej komendy zadzwonił mieszkaniec miasta. Zgłaszający mężczyzna przekazał policjantom, że jadąc ulicą Śląską zauważył fiata, który porusza się od krawędzi do krawędzi jezdni i dodatkowo gwałtownie hamuje.

49-latek wraz z pasażerem podejrzewali, że kierująca osobówką jest pijana i wykorzystując dogodny moment ujęli ją i uniemożliwili dalszą jazdę. Następnie kobietę przekazali w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Boguszowicach i drogówki, którzy sprawdzili jej trzeźwość.

Jak się okazało 25-latka prowadziła mając 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz o jej losie zadecyduje sąd. Kobieta utraciła już prawo jazdy. Grozi jej kara do 2 lat więzienia.

 

źr. KMP Rybnik

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close