AlarmRegionWiadomość dnia

Rybnik: Święty Mikołaj będzie latał nad miastem! Latający św.Mikołaj w Rybniku [ZDJĘCIA]

Na pomysł Świętego Mikołaja, który będzie latał nad Rybnikiem wpadł Dawid Matuszczyk. To członek Rybnickiego Klubu Paralotniowego. Specjalne sanie ze świecącymi reniferami wykonane są z ledów, a za napęd służy motoparalotnia. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, Święty Mikołaj będzie latał nad Rybnikiem w niedzielę, 6 grudnia. Ale jeśli pogoda na ten dzień będzie niekorzystna – na rybnickim niebie Świętego Mikołaja zobaczymy już wcześniej.

 

Jak mówi Dawid Matuszczyk który na pomysł latającego nad Rybnikiem św.Mikołaja wpadł i sam skonstruował sanie – ma to wypromować nie tylko rybnicki aeroklub, ale i Rybnicki Klub Paralotniowy. -Zaprzęg prezentuje się okazale na ziemi jak i w powietrzu, wzbudzając zachwyt i podziw ludzi, którzy z niedowierzaniem patrzą jak leci Święty Mikołaj – mówi Dawid Matuszczyk. Zobaczcie zdjęcia latających sań św.Mikołaja z Rybnika!

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close