RegionWiadomość dnia

Rybnik: Ten złodziej wiedział, co dobre ;-) Kradł tylko najdroższe alkohole!

Wyjątkowy złodziej wpadł w ręce policjantów w Rybniku. Wyjątkowy – bo o ile kradzieże alkoholu zdarzają się często, to ten złodziej miał ściśle sprecyzowane upodobania. Kradł tylko markowe i najdroższe alkohole.

 

Rybniccy mundurowi zostali powiadomieni o ujęciu przez ochronę sprawcy kradzieży, w jednym ze sklepów w centrum miasta. Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego rybnickiej komendy natychmiast pojechali na miejsce.

W rozmowie z pracownikiem ochrony ustalili, że mężczyzna schował pod ubranie kilka butelek markowego, drogiego alkoholu. Kiedy przekroczył linię kas, został ujęty. Wartość skradzionego alkoholu wyceniono na kwotę blisko 600 złotych.

52-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego został zatrzymany i osadzony policyjnym areszcie. Śledczy przedstawili podejrzanemu zarzut kradzieży. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze bezwzględnego pozbawienia wolności.
(WZ/KMP Rybnik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close